Motoryzacja   »   Samochody   »   Alfa Romeo Giulia wjeżdża do europejskich salonów

Samochody

rss

Alfa Romeo Giulia wjeżdża do europejskich salonów

2016.05.13//  J.Kruczek
Alfa Romeo Giulia po długim czasie oczekiwania w końcu trafiła do sprzedaży. Europejscy dystrybutorzy marki zaczynają zbierać zamówienia na nowy model, który ma podnieść markę z kolan. Dzięki temu poznaliśmy wstępną ofertę na sedana.

Zaskakujący jest fakt, że wszystkie nie sportowe wersje otrzymają silnik diesla. Jedynym benzyniakiem w ofercie będzie 2,9-litrowe V6 o mocy 510 KM zarezerwowane dla topowego wydania QV.
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

Za bazową jednostkę będzie póki co uchodzić 2,2-litrowy turbodiesel o mocy 150 KM. W ofercie pojawi się także nieco mocniejszy 180-konny wariant. Na tę chwile to jedyne silniki jakie zagoszczą pod maską Giulii. Wiadomo jednak, że Włosi mają w planach poszerzenie gamy.

Oferta rozszerzy się między innymi o 136-konnego diesla, który trafi na rynek w czerwcu. W tej wersji ceny wystartują od pułapu 33 100 euro. Czekamy także na 297-konną, benzynową dwulitrówkę. Na razie zamówienia są przyjmowane w kilku krajach europejskich. Póki co nie jest znana data polskiego debiutu.
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: alfaromeo

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Alfa Romeo Giulia wjeżdża do europejskich salonów