Motoryzacja   »   Samochody   »   Alfa Romeo szykuje system autonomicznej jazdy dla Giulii

Samochody

rss

Alfa Romeo szykuje system autonomicznej jazdy dla Giulii

2016.05.19//  J. Kruczek
Alfa Romeo szykuje bardzo poważny powrót do gry o klientów. Pierwszym atutem w walce jest Giulia, która właśnie wjeżdża do europejskich salonów. Samochód ma rywalizować w klasie średniej a to wymaga bardzo dobrego wyposażenia oraz najnowszych technologii. I tu marka musi nadrobić braki.

Włosi właśnie zapowiedzieli, że rozpoczęli prace nad autopilotem dla Giulii. Dzięki temu limuzyna będzie mogła autonomicznie jeździć, a to jest obecnie temat numer jeden w klasie premium. Z pewnością implementacja takiej technologii przyciągnie klientów lubiących nowinki technologiczne.
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

Nowy system autonomicznej jazdy nie będzie jedynie zarezerwowany dla Alfy Romeo. Nowa technologia ma trafić do większej ilości modeli koncernu FCA. Koncern ten jest mocno w tyle za głównymi konkurentami, którzy już od dawna prowadzą swoje programy rozwojowe. Audi, BMW, Ford, Google, Kia, Apple, Tesla oraz kilka innych marek jest już w zaawansowanej fazie. Część z nich wprowadziła już na rynek ograniczone systemy.
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: motor1


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Alfa Romeo szykuje system autonomicznej jazdy dla Giulii

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Alfa Romeo szykuje system autonomicznej jazdy dla Giulii