Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A1 Sportback - debiut odmłodzonego hatchbacka w Paryżu

Samochody

rss

Audi A1 Sportback - debiut odmłodzonego hatchbacka w Paryżu

2018.10.07//  J. Kruczek
Audi przedstawiło w czasie paryskiego salonu model A1 Sportback na rok 2019. Mały hatchback marki prezentuje się wyśmienicie dzięki znacznie ostrzejszemu designowi.
Audi A1 Sportback może się pochwalić ogromnym grillem i wielkimi wlotami powietrza w zderzaku. Również w tyle znalazły się sportowe akcenty w postaci atrap wlotów powietrza i dyfuzora. Bardzo dobry efekt robią także światła z LEDowymi wkładami.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback

Najnowsza generacja A1 urosła nieco względem poprzednika i może się teraz pochwalić wymiarami 4,03 m długości, 1,74 m szerokości oraz 1,41 m wysokości. W kokpicie znalazło się więcej miejsca, a deska rozdzielcza zwraca się ku kierowcy. W centralnym punkcie znalazł się 10,1-calowy ekran systemu teleinformacyjnego. W najdroższych wersjach otrzymamy kompatybilność z Android Auto oraz Apple CarPlay.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback

Za kierownicą został umieszczony 10,25-calowy ekran instrumentów. Pomyślano także o możliwości bezprzewodowego ładowania smartfonów czy o opcjonalnym systemie audio B&O. Wspomnieliśmy o większej przestrzeni w kabinie, dotyczy to także bagażnika cechującego się pojemnością 335 litrów.

Audi A1 Sportback otrzyma oczywiście najnowsze systemy bezpieczeństwa marki. Producent wprowadzi do oferty szereg jednostek benzynowych z trzema i czterema cylindrami. Ich moc ma oscylować w granicach od 93 do 197 KM. Silniki będą parowane z zarówno automatycznymi, jak i manualnymi skrzyniami biegów. Do oferty mają trafić również specjalne pakiety zwiększające sportowy charakter modelu. Audi A1 Sportback pojawi się w salonach tej jesieni, a cena ma startować od pułapu niespełna 20 000 euro.
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback
Audi A1 Sportback

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW Vision M Next - prezentacja sportowego konceptuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A1 Sportback - debiut odmłodzonego hatchbacka w Paryżu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Navitel zaprezentował odświeżoną wersję lusterka samochodowego z wbudowanym wideorejestratorem...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A1 Sportback - debiut odmłodzonego hatchbacka w Paryżu