Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A3 Sedan - najnowsza generacja bardziej przestronna i lepiej wyposażona

Samochody

rss

Audi A3 Sedan - najnowsza generacja bardziej przestronna i lepiej wyposażona

2020.04.22//  J. Kruczek
Audi A3 Sedan w najnowszej odsłonie wyjechał z cienia i prezentuje swoje wdzięki. Samochód jest przestronniejszy i lepiej wyposażony od poprzednika, a całość dopełnia ostry design. Konkurencja może mieć powody do obaw.
Nadwozie nowego sedana mierzy 4,5 m. Mimo iż nie zmieniono rozstawu osi to producent przekonuje, że udało się zadbać o większą przestrzeń dla pasażerów. Bagażnik nadal oferuje pojemność 425 litrów. Karoseria nie tylko wygląda nieźle, ale także może się pochwalić współczynnikiem oporu powietrza na poziomie 0,25.
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan

Wnętrze Audi A3 Sedan zostało przeszczepione z hatchbacka. Szczególnie w bogatszych wydaniach oferujących podświetlenie ambientowe czy tapicerkę z Alcantary kokpit wygląda bardzo elegancko. Najnowsza generacja będzie znacznie lepiej wyposażona od poprzednika. Objawia się to głównie w systemach wspomagających kierowcę. Skok generacji oznacza multum systemów mających zadbać o bezpieczeństwo.
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan

Pod maską nowego Audi A3 Sedan znajdzie się bazowo silnik 1,5 TSI o mocy 150 KM. Jednostka zostanie sparowana z sześciobiegową przekładnią manualną bądź 7-biegowym automatem S Tronic. W wersji z automatem pojawi się 48-woltowa miękka hybryda. W ofercie znajdzie się także dwulitrowy diesel. Z czasem mają się pojawić kolejne wersje, jak choćby 240-konny benzyniak. Możemy też liczyć na wersje S3 oraz RS3. Dostawy mają ruszyć latem, a w Niemczech auto wyceniono na co najmniej 29 800 euro.
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan
Audi A3 Sedan

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A3 Sedan - najnowsza generacja bardziej przestronna i lepiej wyposażona

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A3 Sedan - najnowsza generacja bardziej przestronna i lepiej wyposażona