Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A5/S5 Kabriolet - stylowy model w najnowszej odsłonie

Samochody

rss

Audi A5/S5 Kabriolet - stylowy model w najnowszej odsłonie

2016.11.07//  J. Kruczek
Audi niedawno pokazało odświeżoną linię modeli A5. Teraz przyszła pora na ostatnią wersję nadwoziową, jaką jest luksusowy kabriolet. Auto pokazano na pierwszych materiałach, a podczas najbliższego salonu samochodowego w Los Angeles zobaczymy wóz na żywo. Producent tradycyjnie przygotował wersję A5 oraz S5.

Co ciekawe tym razem producent zadbał także o pasażerów tylnych siedzeń. Dla nich przygotowano aż o 18mm więcej miejsca. Praktyczną stronę modelu podkreśla także bagażnik o pojemności 380 litrów. Jednak w A5 Kabriolet najważniejszy jest komfort i styl, a tych autu nie zabraknie. W wersji S5 dodatkowo dostaniemy nieco sportowego ducha.
Audi A5 kabriolet
Audi A5 kabriolet Audi A5 kabriolet
Audi A5 kabrioletMateriałowy dach będzie w stanie rozłożyć się w 15s i to do prędkości 50 km/h. Składanie trwa o 3 sekundy dłużej. Pod maską znajdziemy kilka ciekawych silników. Pojawi się 252-konny 2.0 TFSI, 190-konny diesel, czy 3.0 TFSI V6 zarezerwowane dla odmiany S. Niedługo do oferty ma dołączyć także silnik benzynowy o mocy 190KM oraz 3-litrowy diesel o mocy 286KM. Oficjalny debiut nastąpi w Los Angeles już 17 listopada!

Audi A5 kabriolet
Audi A5 kabriolet
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A5/S5 Kabriolet - stylowy model w najnowszej odsłonie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A5/S5 Kabriolet - stylowy model w najnowszej odsłonie