Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A6 Avant - nowa generacja niemieckiego kombi

Samochody

rss

Audi A6 Avant - nowa generacja niemieckiego kombi

2018.04.12//  J. Kruczek
Prezentacja nowego Audi A6 spotkała się z ciepłymi reakcjami i nie musieliśmy długo czekać na bardziej praktyczne wydanie. Model A6 Avant został oficjalnie pokazany światu i robie jeszcze lepsze wrażenie.
Nowe A6 w wersji kombi również może się pochwalić muskularnym nadwoziem, które robi bardzo dobre wrażenie. Cała sylwetka jest bardzo dynamiczna, ponieważ zdecydowano się na ostrzejszy kąt opadania tylnej szyby. To ograniczyło nieco przestrzeń bagażową, ale nadało bardziej sportowego wyrazu. Współczynnik oporu powietrza w nowym kombi wyniesie 0,27.
Audi A6 Avant
Audi A6 Avant Audi A6 Avant
Audi A6 Avant

Podstawowe Audi A6 Avant wykorzystuje oświetlenie LED. W najwyżej notowanych wersjach znajdą się światła HD Matrix LED. We wnętrzu znajdziemy praktycznie kopię sedana. I tak zegary zastąpiono 12,3-calowym ekranem, a w konsoli centralnej znalazły się dwa ekrany: 10,1-calowy od systemu teleinformacyjnego oraz 8,6-calowy od kontroli klimatyzacji. Fizyczne przyciski odchodzą powoli w zapomnienie.
Audi A6 Avant
Audi A6 Avant
Audi A6 Avant

Na liście opcji znajdziemy takie elementy, jak wentylowane i podgrzewane fotele, wykończenie ze skóry Valcona czy z drewna. Można zamówić wyświetlacz HUD, panoramiczny szklany dach oraz 19-głośnikowy system Bang & Olufsen. A to tylko skromny fragment bogatej listy. Bagażnik legitymuje się pojemnością 565 litrów oraz 1680 litrów po złożeniu tylnej kanapy. Kanapę składamy w proporcji 40:20:40.

Audi nie podało silników, jakie będą napędzały A6 Avant możemy jednak założyć, że większość opcji będzie pochodzić z sedana. Opcjonalnie pojawi się możliwość wyposażenia auta w system czterech skrętnych kół. W ofercie pojawią się także cztery wersje zawieszenia do wyboru. Wkrótce powinny zostać opublikowane kolejne szczegóły na temat modelu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bentley Continental GT w wersji 2019Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A6 Avant - nowa generacja niemieckiego kombi

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A6 Avant - nowa generacja niemieckiego kombi