Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A7 - nowa generacja wkracza w przyszłość

Samochody

rss

Audi A7 - nowa generacja wkracza w przyszłość

2017.10.23//  J. Kruczek
Audi ostatnio pokazało limuzynę A8 w nowym wcieleniu zaczynając tym samym nowy kierunek stylistyczny. Nie musieliśmy czekać długo na debiut kolejnego modelu korzystającego z rozwiązań zastosowanych w flagowej limuzynie. Oto nowy model A7.

A7 nowej generacji ma niemal 5m długości oraz 3m rozstawu osi przy wysokości zaledwie 1,42m. Projektanci zadbali o nowoczesny design czterodrzwiowego coupe, który może się podobać. Oczywiście musiał się pojawić szeroki grill singleframe, który tutaj siedzi nieco niżej niż w A8. Po jego bokach znalazły się światła laserowe HD Matrix. Z tyłu lampy zostały połączone LED-ową listwą, która oprócz standardowej pracy wyświetla różne animacje obrazujące na przykład ruszanie.
Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback


Samochód jest prawdziwym manifestem technologii. Deska rozdzielcza została podzielona na dwa piętra z dwoma ekranami LCD. Jeden do obsługi multimediów, drugi do obsługi klimatyzacji i zarządzania użytecznymi funkcjami auta. Na początku samochód będzie dostępny z silnikiem TFSI o mocy 340KM. Reszta jednostek pojawi się jakiś czas po premierze. Wkrótce powinno się pojawić więcej informacji na temat auta.
Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A7 - nowa generacja wkracza w przyszłość

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A7 - nowa generacja wkracza w przyszłość