Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A8 doczekało się liftingu - kosmetyczne zmiany w limuzynie

Samochody

rss

Audi A8 doczekało się liftingu - kosmetyczne zmiany w limuzynie

2013.08.22//  J. Kruczek
Audi A 8 doczekało się liftingu, który tradycyjnie ograniczył się do szczegółów. Największe zmiany to nowe światła w technologii LED z sekwencyjnymi kierunkowskazami. Pozostałe elementy tradycyjnie już ograniczyły się do delikatnych zmian w wyglądzie zderzaków czy grilla.
Projektanci nie mogli ominąć wnętrza, które zostało wzbogacone o kilka nowych elementów wyposażenia. Komfort podniosą m.in. nowe fotele z wentylacją i masażem, jazdę umili poprawiony system audio oraz wyświetlacz Head-Up. Jak widać zmiany są kosmetyczne i specjalnie niczym nie zaskakują, choć Audi A8 wygląda teraz jeszcze bardziej dostojnie.
Audi A8
Audi A8 Audi A8
Audi A8

Oczywiście odświeżony model będzie nadal oferował bogatą ilość jednostek napędowych. Benzyniaki reprezentowane są przez silniki 3.0 TFSI 310 KM, 4.0 TFSI 435 KM oraz potężne, 520-konne 6,3 W12. Fani diesla mogą się zdecydować na 3.0 TDI 258 KM i 4,2 TDI 385 KM. Ekolodzy ucieszą się z napędu hybrydowego opartego o silnik benzynowy 2.0 o łącznej mocy 245 KM. Poprawione A8 będzie dostępne w salonach jeszcze w tym roku. Cena podstawowego modelu wyniesie 74 500 euro.
Audi A8
Audi A8 Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: audi


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A8 doczekało się liftingu - kosmetyczne zmiany w limuzynie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A8 doczekało się liftingu - kosmetyczne zmiany w limuzynie