Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A8 kolejnej generacji będzie bardziej agresywne stylistycznie

Samochody

rss

Audi A8 kolejnej generacji będzie bardziej agresywne stylistycznie

2014.08.11//  J. Kruczek
Audi A8 jest solidną i przyzwoitą limuzyną, ale już pierwszy rzut oka pozwala dojść do wniosku że jest zbyt nudne. Stylistycznie flagowy model Audi nie powala i pozostaje w tyle choćby za fantastycznie radzącym sobie ostatnio Mercedesem. Właśnie dlatego marka pracuje pełną parą nad kolejną generacją mającą zadebiutować w 2016 roku.
Audi A8
Audi A8 Audi A8
Audi A8

Już teraz producent podzielił się swoimi planami. Nowe A8 ma być znacznie bardziej atrakcyjne wizualnie. Pojawią się bardziej agresywne rysy i dynamiczna sylwetka. Można się spodziewać szerszego obrysu nadwozia i niżej poprowadzonej linii dachu. Wszystko to powinno zwiększyć atrakcyjność limuzyny.

Kolejnym krokiem rozwoju ma być znaczące odchodzenie nadwozia. W ten sposób limuzyna stanie się bardziej dynamiczna i lepsza w prowadzeniu. Możemy się też spodziewać nowych rozwiązań w zakresie technologii i luksusu. Audi musi się solidnie przyłożyć do pracy, ponieważ konkurencja nie śpi i zdaje się być ostatnio o krok z przodu. Miejmy nadzieję, że nowe A8 nas nie zawiedzie.
Audi A8
Audi A8 Audi A8
Audi A8
Audi A8
Audi A8

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A8 kolejnej generacji będzie bardziej agresywne stylistycznie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A8 kolejnej generacji będzie bardziej agresywne stylistycznie