Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A8 - prezentacja zaawansowanej technologicznie limuzyny

Samochody

rss

Audi A8 - prezentacja zaawansowanej technologicznie limuzyny

2017.07.12//  J. Kruczek
Audi długo podkręcało atmosferę wokół nowego A8. Limuzyna była prezentowana w wielu zajawkach, a miłośnicy marki oczekiwali debiutu. I w końcu się doczekali. Oto nowa flagowa limuzyna niemieckiego koncernu.

A8 zmieniło się w bardziej nowoczesne z wyglądu auto. Sylwetka jasno pokazuje, że mamy do czynienia z zaawansowanym technologicznie pojazdem. Przód limuzyny dominuje potężny grill singleframe, zaś po jego bokach znajdziemy światła Matrix LED. W tyle światła zostały połączone LED-ową listwą co nadaje ciekawego efektu.
Audi A8 2017
Audi A8 2017 Audi A8 2017
Audi A8 2017

We wnętrzu dominuje technologia. Niemal wszystkie przyciski i pokrętła zastąpiono ekranami dotykowymi. Audi chwali się, że w A8 zastosowano aż 41 systemów bezpieczeństwa. Wlicza się w to jazda autonomiczna do prędkości 60 km/h na autostradach.

Za napęd nowego A8 odpowiadają silniki V6 o mocach 340KM (benzyna) oraz 286 (diesel). W ofercie pojawią się V8-mki 435KM (diesel) oraz 460KM (benzyna). Na szczycie oferty za jakiś czas znajdzie się jednostka W12 a wcześniej zadebiutuje hybryda. Ceny w Niemczech po przeliczeniu na złotówki startują od ok. 383 tys. zł.
Audi A8 2017
Audi A8 2017
Audi A8 2017

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi A8 - prezentacja zaawansowanej technologicznie limuzyny

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi A8 - prezentacja zaawansowanej technologicznie limuzyny