Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi Q3 2019 - więcej charakteru i technologii

Samochody

rss

Audi Q3 2019 - więcej charakteru i technologii

2018.07.26//  J. Kruczek
Audi Q3 od pewnego czasu prosiło sie o poważniejsze zmiany stylistyczne. Producent w końcu wziął się do pracy i zaprezentował nową generację SUVa. Ta wpisała się do obecnej linii stylistycznej marki i wygląda znacznie ostrzej oraz dojrzalej.
Audi Q3 2019 czerpie masę inspiracji od topowego modelu Q8. Samochód otrzymał ostro zarysowane światła, potężny grill i wielkie wloty mające podkreślać bardziej sportowy charakter. Zastosowanie charakterystycznych elementów stylistycznych w połączeniu z muskularnym nadwoziem wyszło perfekcyjnie.
Audi Q3 2019
Audi Q3 2019 Audi Q3 2019
Audi Q3 2019

Niewielki SUV podczas prac projektowych urósł. Nadwozie jest teraz o 9,65 cm dłuższe. Zwiększył się też rozstaw osi o 7,6 cm. Dzięki temu pasażerowie w tyle uzyskają więcej przestrzeni dla siebie. Bagażnik zaoferuje pojemność aż 674 litrów z możliwością poszerzenia do 1526 litrów.

We wnętrzu pojawią się najnowsze technologie. Możemy liczyć na Audi Virtual Cockpit z ekranem 12,3 cala. System teleinformacyjny korzysta z 8,8-calowego ekranu, a opcjonalnie można go zastąpić 10-calową wersją. Na wyposażeniu znalazł się hotspot WiFi, złącza USB do podpięcia smartfonów oraz systemy Android Auto i Apple CarPlay. Specyfikacje uzupełnią najnowsze systemy bezpieczeństwa.
Audi Q3 2019
Audi Q3 2019
Audi Q3 2019

Audi Q3 będzie dostępne z szeroką gamą silników benzynowych oraz diesla. Jednostki mają współpracować między innymi z 7-biegową skrzynią automatyczną oraz napędem quattro. Szczegółowe informacje zostaną podane niedługo. Nowe Q3 ma trafić do klientów już w listopadzie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi Q3 2019 - więcej charakteru i technologii

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi Q3 2019 - więcej charakteru i technologii