Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi Q3 - pierwsze zdjęcia i film z małym SUV'em dla bogatej młodzieży

Samochody

rss

Audi Q3 - pierwsze zdjęcia i film z małym SUV'em dla bogatej młodzieży

2011.04.15//  A. Miklewska
Audi Q3 to najmniejszy model z rodziny SUV'ów Audi, który już niedługo będzie podbijał światowe rynki. Samochód do tej pory nie był zbyt często pokazywany, ale niemiecki producent postanowił to zmienić. Opublikowano zdjęcia modelu oraz pierwszy film promocyjny, który prezentuje małego SUV'a podczas testów.
Audi Q3
Audi Q3 Audi Q3
Audi Q3


Audi Q3 zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów w Szanghaju, które wystartują już w przyszłym tygodniu. Nowy maluch będzie jedną z wielu propozycji niemieckiego producenta czekających na premierę w Chinach.

Najważniejsze jednak, że nowy SUV przeznaczony dla aktywnej młodzieży zadebiutuje na rynku już w czerwcu. Początkowo będą go mogli kupić niemieccy klienci, a nieco później auto trafi na pozostałe rynki. Co ciekawe, nie podjęto jeszcze decyzji o sprzedaży w USA, gdzie takie samochody są wręcz ubóstwiane przez klientów.
Audi Q3
Audi Q3 Audi Q3
Audi Q3

Audi Q3 będzie oferowało wybór czterech silników. Do oferty trafią dwie wersje benzynowe i dwie wysokoprężne. Wszystkie motory to 2,0-litrowe czterocylindrówki z turbodoładowaniem. Szczegóły nowego SUV'a poznamy w przyszłym tygodniu podczas prezentacji w Szanghaju.
Audi Q3
Audi Q3
Audi Q3
Audi Q3
Audi Q3
Audi Q3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi Q3 - pierwsze zdjęcia i film z małym SUV'em dla bogatej młodzieży