Motoryzacja   »   Tuning   »   Audi RS3 - B&B podrasowało mocnego hatchbacka

Tuning

rss

Audi RS3 - B&B podrasowało mocnego hatchbacka

2011.08.22//  A. Ruciński
Audi RS3 należy do grupy samochodów, które z pozoru są zwykłymi pojazdami zalegającymi na drodze. Niemiecki hot-hatch posiada jednak 2,5 litrowy silnik o mocy 340 KM, co pozwala na utarcie nosa właścicielom standardowych wersji Porsche.

Tuner B&B przygotował coś specjalnego dla kierowców, którym nie wystarczy standardowa moc niewielkiego Audi. Pierwszy z trzech nowych pakietów zmienia jedynie oprogramowanie silnika, które daje efekt 410 KM. Jeżeli to za mało, to warto zwrócić uwagę na kolejne pakiety.
Audi RS3 B&B
Audi RS3 B&B Audi RS3 B&B
Audi RS3 B&B

Kolejne modyfikacje polegają również na modyfikacjach oprogramowania i serwują kolejno moc 425 KM i 450 KM. Oczywiście zawsze znajdą się osoby, które stwierdzą, że nowe pakiety ciągle nie są spełnieniem marzeń. B&B może dla tych osób wymienić turbosprężarkę oraz wydech na sportowy ze stali nierdzewnej, co daje dodatkowe 60 KM. Przyjemność posiadania Audi RS3 z 510-konnym silnikiem kosztuje około 20 000 euro.
Audi RS3 B&B
Audi RS3 B&B Audi RS3 B&B
Audi RS3 B&B

Zmiany przyniosą przyspieszenie do setki w 3,5 sekundy i prędkość maksymalną rzędu 310 km/h. Takie podniesienie mocy wymagało zastosowania gwintowanego zawieszenia, sportowego układu hamulcowego oraz wydechowego. Całość uzupełniają felgi w rozmiarze 19 i 20 cali. Takie Audi dostarczy sporo emocji, a przy tym nie będzie się niepotrzebnie rzucało w oczy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: topspeed, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi RS3 - B&B podrasowało mocnego hatchbacka

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Audi RS3 - B&B podrasowało mocnego hatchbacka