Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi RS5 - nowy model jest szybszy niż sugeruje producent

Samochody

rss

Audi RS5 - nowy model jest szybszy niż sugeruje producent

2017.07.10//  J. Kruczek
Nowe Audi RS5 dla jednych jest najwspanialszym coupe marki, a dla innych wizualnie powiewa wręcz nudą. O gustach się jednak nie dyskutuje, ale można pogadać o osiągach. A te okazują się małym zaskoczeniem.

Audi RS5 napędza nowoczesny silnik V6 o pojemności 2,9-litra. W sportowym modelu marki nie mogło zabraknąć legendarnego napędu quattro, który dba o rewelacyjną trakcję oraz dobre starty. Audi ma ciekawą tradycję w zaniżaniu na papierze osiągów swoich modeli. Tak też jest w przypadku nowego RS5.
Audi RS5
Audi RS5 Audi RS5
Audi RS5

Auto trafiło w ręce zagranicznych dziennikarzy, którzy wykonali niezależny pomiar przyspieszenia do 100 km/h. Producent deklaruje czas 3,9s, jednak w wielokrotnych pomiarach przy dobrych warunkach pogodowych Audi dobija do setki w czasie zaledwie 3.7s. Deklarowane przez producenta przyspieszenie osiąga się przy złych warunkach pogodowych. To pokazuje, że nowe RS5 jest naprawdę szybką i rasową maszyną.
Audi RS5
Audi RS5
Audi RS5

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi RS5 - nowy model jest szybszy niż sugeruje producent

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi RS5 - nowy model jest szybszy niż sugeruje producent