Motoryzacja   »   Tuning   »   Audi RS7 z solidnym zastrzykiem mocy od ABT

Tuning

rss

Audi RS7 z solidnym zastrzykiem mocy od ABT

2013.12.19//  J. Kruczek
ABT postanowiło sięgnąć po jeden z najpopularniejszych modeli wśród tunerów. Audi RS7 Sportback jest bardzo wdzięczną bazą do tuningu i na rynku możemy znaleźć niezliczoną ilość pakietów. Najnowszy skupia się na podniesieniu mocy, choć ABT zapewnia, że może dokonać wszystkiego o ile klient posiada odpowiednie zasoby finansowe.
Audi RS7 ABT
Audi RS7 ABT Audi RS7 ABT
Audi RS7 ABT

Z zewnątrz jedynie wprawne oko dostrzeże różnice względem seryjnej wersji. ABT zadbało o detale, a największym z nich jest spojler tylny z włókna węglowego. Nadkola skrywają efektowne 21-calowe koła, które nadają limuzynie charakteru. We wnętrzu projektanci firmy postanowili wymienić jedynie dywaniki. Ewentualne większe zmiany są już kwestią indywidualnych zamówień.

Audi RS7 ABT
Audi RS7 ABT
Najważniejsze jest oczywiście serce sportowej limuzyny. Pod maską znajduje się seryjnie czterolitrowe V8 o mocy 666 KM i 830 Nm. ABT wymieniło wydech i popracowało nad elektroniką. W efekcie moc Audi RS7 wzrosła do 700 KM. Z taką mocą nie jeden właściciel supersamochodu dozna szoku na światłach. Opisana moc to jedynie podstawowa wartość. Tu także dalszy wzrost zależy od zasobności portfela zamawiającego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: wcf


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi RS7 z solidnym zastrzykiem mocy od ABT

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Audi RS7 z solidnym zastrzykiem mocy od ABT