Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi TT RS - ABT zadbało o większe fajerwerki

Samochody

rss

Audi TT RS - ABT zadbało o większe fajerwerki

2019.10.22//  J. Kruczek
Audi TT RS potrafi dostarczyć sporo zabawy już w seryjnym wydaniu. Mimo to tunerzy potrafią wycisnąć ze sportowego coupe jeszcze więcej, czego dowodem jest choćby najnowszy zestaw modyfikacji od ABT.
Audi TT RS w standardzie jest napędzane przez 2,5-litrowy silnik o mocy 394 KM i momencie obrotowym 479 Nm. ABT przeprogramowało jednostkę sterująca praca silnika i wykrzesało z motoru moc 453 KM i moment 528 Nm. Modyfikacja nie wymaga zmian mechanicznych, więc jest bardzo prosta do przeprowadzenia.
Audi TT RS
Audi TT RS Audi TT RS
Audi TT RS

Zastąpiono także seryjny wydech nowym układem z czterema końcówkami, co ma gwarantować znacznie bardziej rasowe brzmienie. ABT przygotowało dwa warianty felg w rozmiarach 19 i 20 cali. Tuner zadbał o obręcze wykończone w czarnym macie oraz połysku. Dodatkowo można zamówić elementy z włókna węglowego. Z lekkiego materiału wykonano przedni splitter, dyfuzor oraz lotki na zderzaku.

Audi TT RS co ważne może zostać wyposażone we wszystkie modyfikacje ABT bez utraty gwarancji. Same elementy od tunera objęto czteroletnią gwarancją bądź limitem kilometrów wynoszącym 160 000 km.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi TT RS - ABT zadbało o większe fajerwerki

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi TT RS - ABT zadbało o większe fajerwerki