Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi e-Tron przeszło mechaniczny lifting

Samochody

rss

Audi e-Tron przeszło mechaniczny lifting

2019.12.02//  J. Kruczek
Audi zdecydowało się na odświeżenie modelu e-Tron. Nie mamy jednak do czynienia z klasycznym liftingiem, ale z drobnymi modyfikacjami technologii. Inżynierom marki przy okazji prac nad modelem e-Tron Sportback udało się usprawnić kilka systemów zwiększając przy tym zasięg.
Marka ujawniła, że dzięki kilku modyfikacjom udało się zwiększyć zasięg o 25 km według cyklu pomiarowego WLTP. Oznacza to, że Audi e-Tron 55 Quattro będzie mógł pokonać na jednym ładowaniu do 436 km. Co ciekawe większy zasięg nie jest efektem zwiększenia pojemności baterii. Inżynierowie usprawnili kilka innych systemów mających wpływ na pobór energii.
Audi e-Tron
Audi e-Tron Audi e-Tron
Audi e-Tron

W najnowszych egzemplarzach poprawiono wydajność układu hamulcowego oraz napędowego. Lepsza wydajność i sprawniejsze funkcjonowanie pozwoliły na zaoszczędzenie dość sporych zasobów energii. Zmodyfikowano także system chłodzenia baterii, który teraz będzie bardziej wydajny. Inżynierowie ciągle się uczą napędów elektrycznych i pozornie drobne zmiany pozwalają na uzyskanie wielu pozytywnych efektów.
Audi e-Tron
Audi e-Tron
Audi e-Tron

Audi e-Tron będzie można wyposażyć teraz także w pakiet S-Line obejmujący agresywniejsze dodatki nadwozia oraz 20-calowe felgi aluminiowe. Klienci mogą w tej wersji liczyć również na bardziej sportowo zestrojone zawieszenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Audi e-Tron przeszło mechaniczny lifting

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Audi e-Tron przeszło mechaniczny lifting