Motoryzacja   »   Tuning   »   BMW 7 od Mansory - extremalna wersja luksusowej limuzyny

Tuning

rss

BMW 7 od Mansory - extremalna wersja luksusowej limuzyny

2011.03.24//  M. Grygier
Mansory wypuszcza ze swoich warsztatów głównie supersportowe samochody, które należą do grupy najbardziej luksusowych marek. Tuner włącza od czasu do czasu do swojej oferty bardziej popularne samochody kierowane do mniej zamożnych. Oczywiście w przypadku Mansory, mniej zamożni użytkownicy to między innymi posiadacze BMW serii 7.
BMW 7 Mansory
BMW 7 Mansory BMW 7 Mansory
BMW 7 Mansory

Szwajcarski zakład wziął na deski kreślarskie flagową limuzynę BMW. Oczywiście inżynierowie i projektanci poczynili pełne starania, aby podrasowany model nie pozostawiał złudzeń, z czym mamy do czynienia. A mamy do czynienia z idealną hybrydą luksusu i sportu w najlepszym wykonaniu.

Tuner przygotował dwie wersje limuzyny 750i oraz 760Li (wersja przedłużona). Inżynierowie zadbali o podkręcenie jednostki napędowej, która teraz w 750i osiąga moc 490 KM (360 kW). Maksymalny moment obrotowy wynosi olbrzymie 760 Nm.
BMW 7 Mansory
BMW 7 Mansory BMW 7 Mansory
BMW 7 Mansory

Jeszcze więcej mocy dostana posiadacze 760Li, której silnik wykręcono do mocy 640 KM (470 kW)! Ta wersja szczyci się momentem obrotowym na poziomie 920 Nm. Podrasowany samochód w przedłużonej wersji rozpędza się do setki w 4,2 sekundy.

Mansory zadbało oczywiście o ekstremalny wizerunek nadwozia. Projektanci wyposażyli "siódemkę" w potężny zderzak przedni z dodatkowymi wlotami, przeprojektowany grill i nowe światła LED.
Z boku wyróżniają się 22-calowe felgi oraz nowe progi. Z tyłu znajdziemy nowy zderzak z dyfuzorem i przeprojektowanymi końcówkami. We wnętrzu standardowe przeróbki obejmujące nową skórę, sportową kierownicę oraz dodatki z włókna węglowego i drewna.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: Carscoop, v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   BMW 7 od Mansory - extremalna wersja luksusowej limuzyny