Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M2 Competition - przypadkowa publikacja zdjęć i informacji o modelu

Samochody

rss

BMW M2 Competition - przypadkowa publikacja zdjęć i informacji o modelu

2018.04.10//  J. Kruczek
BMW M2 Competition pojawiał się w plotkach i wypowiadanych głośno oczekiwaniach. Jakiś czas temu producent potwierdził tę wersję, a teraz do sieci trafiły grafiki promujące auto. Ich publikacja była pomyłką australijskiego oddziału marki, ale mleko się rozlało, a my możemy podziwiać nową zabawkę.
Zgodnie z opublikowanymi informacjami BMW M2 Competition skorzysta z 3-litrowego, podwójnie doładowanego silnika S55 z BMW M4. Silnik w tej wersji będzie oferował moc 410 KM. To w połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną powinno się przełożyć na przyspieszenie do 100 km/h w czasie poniżej 4,2 s.
BMW M2 Competition
BMW M2 Competition BMW M2 Competition
BMW M2 Competition

Dla wielu BMW M2 jest najlepszym modelem dywizji M, tak więc wersja Competition powinna wynieść model na niewyobrażalne poziomy jakości. Wizualnie otrzymamy przeprojektowany czarny grill oraz większe wloty powietrza. W nadwoziu zagościły lusterka z większego M4 zaś w nadkolach znalazły się efektowne czarne felgi. Wnętrze otrzymało fotele sportowe z M4 oraz czerwony przycisk Start. Szczegółowa prezentacja dopiero przed nami. BMW M2 Competition ma zostać pokazane podczas kwietniowego salonu samochodowego w Pekinie.
BMW M2 Competition
BMW M2 Competition
BMW M2 Competition
BMW M2 Competition

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bentley Continental GT w wersji 2019Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW M2 Competition - przypadkowa publikacja zdjęć i informacji o modelu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M2 Competition - przypadkowa publikacja zdjęć i informacji o modelu