Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M3 CS - sportowy sedan z zastrzykiem adrenaliny

Samochody

rss

BMW M3 CS - sportowy sedan z zastrzykiem adrenaliny

2017.11.12//  J. Kruczek
BMW prezentując model M4 CS zwrócił uwagę miłośników sportowej jazdy. Nie musieliśmy czekać bardzo długo na powstanie kolejnego modelu z dopiskiem CS. Tym razem przyszła kolej na M3 CS, czyli jeszcze dzikszego sedana.

Na rynek trafi zaledwie 1200 egzemplarzy z czego 500 pojawi się w USA. Za tę maszynę trzeba będzie zapłacić około 500 tysięcy złotych. M3 CS korzysta z dobrze znanej rzędowej szóstki, ale wykręconej do 453KM oraz z momentem wyższym o 10Nm. Samochód został odchudzony o 49 kg, co zawdzięczamy masce i dachowi z włókna węglowego.
BMW M3 CS
BMW M3 CS BMW M3 CS
BMW M3 CS

Nadwozie otrzyma dodatkowy splitter oraz dokładki do progów. W tyle znalazły się większe końcówki wydechu. Wnętrze wita kierowcę połączeniem alcantary i skóry. O dobre czasy na torze zadba aktywny dyferencjał Acitve M z pakietu M Performance. Na felgach znalazły się Micheliny Pilot Super Sport opracowane na podstawie doświadczeń z serii wyścigowej DTM. Sedan osiąga setkę w czasie 3,8s, a prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 280 km/h. Zapewne wszystkie sztuki szybko znajdą właścicieli.

BMW M3 CS
BMW M3 CS
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Ram 1500 Rebel 12 - rzut okiem na pickupaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW M3 CS - sportowy sedan z zastrzykiem adrenaliny

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale GryDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M3 CS - sportowy sedan z zastrzykiem adrenaliny