Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M760Li - luksusowy pocisk dużego kalibru

Samochody

rss

BMW M760Li - luksusowy pocisk dużego kalibru

2017.02.09//  J. Kruczek
BMW nie zdecydowało się wydać na rynek modelu M7, ale zamiast tego zaprezentował wersję M760Li. Ten model pełni nieoficjalna rolę M7 i spokojnie konkuruje z Audi S8 Plus czy Mercedesem S65 AMG. Samochód prezentuje się wyśmienicie i może mocno namieszać w klasie. Jest też ciekawą alternatywą dla Alpiny B7.

Pod długą maską zagościł monstrualny 6.6-litrowy silnik zapożyczony z Rolls-Royca. Jednostka wspomagana dwoma turbosprężarkami będzie generować ponad 600KM, a 12 cylindrów zapewni moment obrotowy 800Nm. Dzięki takim parametrom ciężka limuzyna wystrzeliwuje do setki w czasie zaledwie 3s. Rozpędzanie zakończymy na prędkości 280 km/h.
BMW M760Li
BMW M760Li BMW M760Li
BMW M760Li


Producent przygotował dla klientów dwie wersje wyposażenia. Wersja Standard  jest nastawiona na sportowe doznania podczas gdy Excellence to większa ilość luksusu. Szczegóły poznamy w Genewie, ale sprawa jest tu jasna. Na pokładzie znajdziemy wszystko co BMW posiada w ofercie. Raczej nikt nie będzie niezadowolony.

BMW M760Li
BMW M760Li
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW M3 CS - sedan w oficjalnym klipieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW M760Li - luksusowy pocisk dużego kalibru

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M760Li - luksusowy pocisk dużego kalibru