Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M850i xDrive Coupe - garść informacji o mocnym modelu

Samochody

rss

BMW M850i xDrive Coupe - garść informacji o mocnym modelu

2018.04.27//  J. Kruczek
BMW szykuje się do wielkiej premiery nowej serii 8. Na razie mogliśmy oglądać koncepty i zamaskowane auta. Producent postanowił ponownie pokazać zdjęcia auta w kamuflażu, ale tym razem opatrzył je szczegółami. I tak poznaliśmy nieco informacji o wersji M850i xDrive Coupe.
Zdaniem producenta auto jest efektem perfekcyjnego połączenia sportu z luksusem. Sercem maszyny zostanie przeprojektowany silnik V8. Jednostka będzie generowała 523 KM i moment obrotowy 750 Nm. To o 68 KM i 100 Nm więcej niż 4,4-litrowe V8 z wersji 650i. BMW M850i xDrive Coupe będzie wykorzystywać ośmiobiegową skrzynię automatyczną o zmodyfikowanych nastawach. Tak więc możemy się spodziewać szybszych reakcji oraz krótszych przełożeń. Skrzynia przeniesie napęd na wszystkie koła. Więcej napędu ma trafiać na tył w celu zapewnienia odpowiednich doznań z jazdy.
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe

Nie znamy niestety detali na temat osiągów. Według szacunków BMW M850i xDrive Coupe będzie osiągało 100 km/h w czasie krótszym niż 4 sekundy. Osiągi powinny być lepsze niż w M6 Coupe, które wykręca setkę w 4,2 s. Możemy się spodziewać adaptacyjnego zawieszenia oraz aktywnego układu kierowniczego.

BMW M850i xDrive Coupe podczas pracy w trybach Sport i Sport Plus ma oferować nie tylko ostrzejszy charakter jazdy. Producent zapowiedział również rasowe brzmienie układu wydechowego i silnika. Nowa seria 8 w produkcyjnej formie powinna zadebiutować w czerwcu. Jeszcze w tym roku auta trafią na rynek.
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe
BMW M850i xDrive Coupe

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Vuhl 05RR - sportowa maszyna oficjalnieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW M850i xDrive Coupe - garść informacji o mocnym modelu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW M850i xDrive Coupe - garść informacji o mocnym modelu