Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW Serii 5 - nowa odsłona bawarskiego modelu w pełnej krasie

Samochody

rss

BMW Serii 5 - nowa odsłona bawarskiego modelu w pełnej krasie

2020.05.28//  J. Kruczek
BMW Serii 5 doczekało się nowej odświeżonej odsłony. Szczęśliwie projektanci zrezygnowali z drastycznego powiększania nerek, dzięki czemu udało się zachować w miarę atrakcyjny wygląd. Największe zmiany dotyczą nowych technologii zarówno w kwestii napędu, jak i wyposażenia.
Producent prezentując nowe BMW Serii 5 skupił się na zachwalaniu ekologicznych aspektów oraz łączności ze światem. Miłośnicy ekologii będą mogli sięgnąć po wersję 530e z hybrydą plug-in bazującą na czterocylindrowym silniku. Napęd ma oferować moc 292 KM oraz moment obrotowy 420 Nm. Wersja ta będzie dostępna z napędem na wszystkie koła oraz w nadwoziach sedan i kombi.
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020 BMW Serii 5
BMW serii 5 2020

Klienci szukający czegoś mocniejszego sięgną po hybrydę plug-in na bazie sześciocylindrowego silnika, czyli 545e. W tym wypadku moc wyniesie około 394 KM. Wszystkie silniki spalinowe otrzymały układ miękkiej hybrydy. Moce konwencjonalnych wersji mają się wahać w przedziale od 184 KM do 530 KM.

Nowe BMW Serii 5 będzie oferowane w wersjach wykończenia M Sport oraz Luxury. Nadwozie urosło o 21 mm. Wszystkie wersje wyposażenia otrzymają LED-owe oświetlenie. We wnętrzu znajdziemy elegancję i wbrew popularnym trendom niewiele dużych ekranów. Oczywiście nie zabraknie całej masy nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę. Producent zaimplementował wszystkie swoje najnowsze systemy. Nowa seria 5 będzie się komunikować z innymi autami BMW i zbierać informacje o natężeniu ruchu, a inteligentny asystent ma się nauczyć zachowań kierowcy. Odświeżone BMW Serii 5 ma się pojawić na rynku na przełomie lata i jesieni.
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020
BMW serii 5 2020

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW Serii 5 - nowa odsłona bawarskiego modelu w pełnej krasie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW Serii 5 - nowa odsłona bawarskiego modelu w pełnej krasie