Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW Serii 5 - wyciekły zdjęcia odświeżonego modelu

Samochody

rss

BMW Serii 5 - wyciekły zdjęcia odświeżonego modelu

2020.04.30//  J. Kruczek
BMW Serii 5 w siódmej generacji jest dostępny na rynku od 2016 roku. Bawarska marka zdecydowała się przeprowadzić gruntowny lifting modelu. Co prawda auta jeszcze nie zaprezentowano oficjalnie, ale w sieci pojawiły się pierwsze fotografie.
Wyciek zdjęć nie zdradza nam wiele na temat nowości poza oczywiście zmianami stylistycznymi. Najważniejsze jednak, że BMW Serii 5 obroniło się przed gigantyczną atrapą chłodnicy. Co prawda "nerki" urosły, ale nie do absurdalnych rozmiarów znanych z topowych modeli.
BMW Serii 5
BMW Serii 5 BMW Serii 5
BMW Serii 5

Fotografie pochodzą prawdopodobnie z oficjalnej sesji promocyjnej. Wyciek zdjęć może oznaczać, że już niedługo nowa seria 5 zostanie zaprezentowana. Wtedy też poznamy wszystkie nowości. Zmiany stylistyczne są minimalne i wiele osób może mieć problem z dostrzeżeniem różnic. Projektanci wyostrzyli rysy reflektorów oraz zmienili kształt "nerek". W tyle znalazły się światła z ciemniejszymi wkładami czy nowa listwa w dolnej części zderzaka. Całość dopełnią liftingowe klasyki, jak nowe lakiery czy wzory felg. Szczegóły techniczne powinniśmy poznać już niedługo.

BMW Serii 5
BMW Serii 5
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW Serii 5 - wyciekły zdjęcia odświeżonego modelu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW Serii 5 - wyciekły zdjęcia odświeżonego modelu