Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW X3 xDrive30e - oferta SUVa rozszerzona o hybrydę plug-in

Samochody

rss

BMW X3 xDrive30e - oferta SUVa rozszerzona o hybrydę plug-in

2019.11.06//  J. Kruczek
BMW rozszerzyło swoją ofertę ekologicznych modeli o SUVa X3 xDrive30e. Samochód wyposażony w napęd typu plug-in hybrid może pokonać na samym prądzie około 46 km. Bawarski SUV zdaje się mieć wszystko co potrzeba do odniesienia sukcesu.
Samochody hybrydowe typu plug-in zdają się być obecnie najciekawszą alternatywą dla konwencjonalnych modeli oraz pojazdów elektrycznych. BMW X3 xDrive30e oferuje wszystko co potrzeba i zdaje się być modelem, który jest skazany na sukces.
BMW X3 xDrive30e
BMW X3 xDrive30e BMW X3 xDrive30e
BMW X3 xDrive30e

Za napęd BMW X3 xDrive30e odpowiada czterolitrowy silnik benzynowy o mocy 184 KM. Jednostkę tradycyjna sparowano z motorem elektrycznym, co daje łączną moc 292 KM oraz moment obrotowy 420 Nm. Hybryda korzysta z 8-biegowej przekładni automatycznej oraz napędu na wszystkie koła. W efekcie SUV potrzebuje tylko 6,2 s, aby przyspieszyć do pierwszej setki. Prędkość maksymalną ograniczono do 250 km/h.
BMW X3 xDrive30e
BMW X3 xDrive30e
BMW X3 xDrive30e

Baterie można załadować z gniazdka w czasie 7 godzin i pozwolą one pokonać dystans około 46 km. Nie jest to wynik imponujący, ale wystarczający w codziennym użytkowaniu. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów początkiem 2020 roku. BMW X3 xDrive30e startuje z cennikiem od kwoty 235 000 zł.

BMW X3 xDrive30e
BMW X3 xDrive30e
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW X3 xDrive30e - oferta SUVa rozszerzona o hybrydę plug-in

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW X3 xDrive30e - oferta SUVa rozszerzona o hybrydę plug-in