Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW Z4 - wersja produkcyjna na nieoficjalnych fotografiach

Samochody

rss

BMW Z4 - wersja produkcyjna na nieoficjalnych fotografiach

2018.08.14//  J. Kruczek
BMW Z4 już wkrótce zostanie zaprezentowano w produkcyjnej odsłonie. Nowa generacja roadstera na razie była prezentowana tylko w formie niezwykle efektownego konceptu. Dziś do sieci wypłynęły fotografie ukazujące produkcyjne wcielenie, co potwierdza, że już niedługo powinna mieć premiera.
W sieci znalazły się trzy fotografie opublikowane przez SupraMKV.com. A na nich prezentuje się BMW Z4 w produkcyjnej formie. Producent zarzekał się, że auto w drodze do produkcji nie straci charakteru konceptu i w znacznej mierze będzie go przypominać. I faktycznie fotografie zdają się to potwierdzać.
BMW Z4
BMW Z4 BMW Z4
BMW Z4

Roadster wygląda po prostu fantastycznie. Projektanci pozostawili ostre linie i charakterystyczne światła z konceptu. Auto wygląda bardzo agresywnie i dynamicznie. Na zdjęciach przedstawiono wersję M40i. Na plus należy zapisać liczne inspiracje stylistyczne z serii 8. Za przednimi kołami umieszczono niewielkie wloty powietrza. Całość doskonale uzupełniają czarne felgi.
BMW Z4
BMW Z4
BMW Z4

BMW Z4 M40i będzie zapewne napędzany 3-litrowym, podwójnie doładowanym silnikiem V6 o mocy 380 KM. To ma być topowa wersja nowego roadstera. Póki co nie zdradzono oficjalnej daty premiery, ale Z4 powinno się pojawić podczas konkursu elegancji w Pebble Beach jeszcze w tym miesiącu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW Z4 - wersja produkcyjna na nieoficjalnych fotografiach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW Z4 - wersja produkcyjna na nieoficjalnych fotografiach