Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW serii 5, X6 oraz X5 w wersji M Power i silnikami diesla

Samochody

rss

BMW serii 5, X6 oraz X5 w wersji M Power i silnikami diesla

2012.01.29//  J. Kruczek
BMW M Power kojarzyły się wszystkim z mocnymi silnikami V8 i V10. Niestety i to się wkrótce zmieni, a ludzie będą się mogli szczycić posiadaniem BMW M z silnikiem Diesla. Pozostaje mieć nadzieję, że nie usłyszymy wkrótce o hybrydzie.
Modele z serii 5, X6 oraz X5 zostały wyposażone w nowego, trzylitrowego diesla o mocy 381 KM. Otrzymały one do tego body kit i wyposażenie z odpowiedników oznaczonych literką M. Na pocieszenie zostaje fakt montowania w silniku trzech turbosprężarek, które generują 750 Nm momentu obrotowego. Każdy z modeli będzie napędzany na cztery koła. Nowe dieslowskie "emki" nie będą może najszybsze w ofercie firmy, ale powinny dostarczyć nieco emocji.
BMW M diesel
BMW M diesel BMW M diesel
BMW M diesel

Osoby chcące kupić M5 w odmianie kombi będą mogły kupić takie auto z dieslem. Odmiana benzynowa w kombi nie jest dostępna. Wszystkie modele z nowym dieslem trafią do sprzedaży w maju tego roku. Koszt M550d to około 80 800 euro, X5 M50d - 82 300 euro a X6 M50d - 85 800 euro. Nowe BMW z mocnym dieslem są ciekawymi samochodami, ale chyba nie zasługują one na ozdobienie legendarną literką M.
BMW M diesel
BMW M diesel BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel
BMW M diesel

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: fishki, v10.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BMW serii 5, X6 oraz X5 w wersji M Power i silnikami diesla

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BMW serii 5, X6 oraz X5 w wersji M Power i silnikami diesla