Motoryzacja   »   Samochody   »   BYD Han EV - konkurent Tesli Model 3 zmierza do Europy

Samochody

rss

BYD Han EV - konkurent Tesli Model 3 zmierza do Europy

2020.05.15//  J. Kruczek
BYD jest jest jednym z największych producentów samochodów elektrycznych na świecie. Chińska marka rozpoczyna ekspansję na rynek europejski i ma w niej pomóc Han EV, czyli efektowny sedan przedstawiany jako konkurent dla Tesli Model 3.
BYD Han EV ma być oferowany w dwóch wersjach, bardziej eleganckiej oraz usportowionej. Patrząc na fotografie mamy do czynienia z faktycznie efektownym samochodem. Zaskakuje kabina nowego sedana. Nie ma tu minimalizmu znanego z Tesli, ale zamiast tego mamy kokpit godny europejskich marek premium. Eleganckie materiały, nowoczesne elementy wyposażenia oraz duży ekran. Wnętrze wygląda naprawdę przytulnie.
BYD Han EV
BYD Han EV BYD Han EV
BYD Han EV

Producent wycenił swojego elektrycznego sedana na około 45 tysięcy euro. To daje kwotę około 200 tysięcy złotych. Taka cena może się okazać naprawdę kusząca. Tym bardziej, że w zamian otrzymamy zasięg 450 km oraz przyspieszenie do setki w czasie 3,9 s. Na razie nie ujawniono wielu szczegółów. Wiadomo, że BYD Han EV ma być bardzo dobrze wyposażony. Nie pozostaje nic, jak czekać na szczegóły.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
BYD Han EV - konkurent Tesli Model 3 zmierza do Europy

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   BYD Han EV - konkurent Tesli Model 3 zmierza do Europy