Motoryzacja   »   Samochody   »   Bentley Bentayga Hybrid - luksusowy SUV z hybrydą debiutuje w Europie

Samochody

rss

Bentley Bentayga Hybrid - luksusowy SUV z hybrydą debiutuje w Europie

2019.10.01//  J. Kruczek
Bentley Bentayga Hybrid nareszcie wjeżdża do europejskich salonów. Luksusowy SUV wyposażony w napęd hybrydowy plug-in miał problemy z certyfikacją przez co premiera przeciągnęła się w czasie. Teraz europejscy klienci mogą w końcu udać się do salonów marki po nową wersję.
Producent poinformował o rozpoczęciu przyjmowania zamówień. Ceny europejskie mają startować od pułapu 141 100 euro. Jeszcze przed końcem roku pierwsze sztuki trafią do klientów w Europie. Równocześnie poinformowano, że klienci amerykańscy będą musieli poczekać do 2020 roku.
Bentley Bentayga Hybrid
Bentley Bentayga Hybrid Bentley Bentayga Hybrid
Bentley Bentayga Hybrid

Bentley Bentayga Hybrid wykorzystuje 3-litrowy silnik V6 o mocy 335 KM oraz jednostkę elektryczną o mocy 120 KM. Podczas łącznej pracy zestaw ma dostarczać moc 443 KM oraz moment obrotowy 700 Nm. Producent postawił na wykorzystanie baterii litowo-jonowych o pojemności 17,3 kWh. Wystarczą one na pokonanie 39 km z pomocą samego silnika elektrycznego.
Bentley Bentayga Hybrid
Bentley Bentayga Hybrid
Bentley Bentayga Hybrid

Hybrydowy SUV ma się cechować przyspieszeniem do setki w czasie 5,2 s i pojedzie z maksymalną prędkością 254 km/h. Według producenta spalanie wyniesie 3,5 l/100 km. SUV ma się legitymować zasięgiem 747 km.

Bentley Bentayga Hybrid
Bentley Bentayga Hybrid
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bentley Bentayga Hybrid - luksusowy SUV z hybrydą debiutuje w Europie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Bentley Bentayga Hybrid - luksusowy SUV z hybrydą debiutuje w Europie