Motoryzacja   »   Samochody   »   Bentley zastąpi limuzynę Mulsanne luksusowym SUVem

Samochody

rss

Bentley zastąpi limuzynę Mulsanne luksusowym SUVem

2020.04.09//  J. Kruczek
Klienci rzucają się na SUVy jak szaleni i widać to w szczególności w przypadku najbardziej luksusowych modeli. Nie ważne jak bardzo bezsensowne by były i jak drogie to i tak od razu stają się hitami sprzedaży. Zdaje sobie z tego sprawę Bentley, który ma w planach kolejną luksusowa pseudoterenówkę.
Obecnie Bentley posiada w ofercie Bentaygę, ale to się może zmienić. Producent myśli nad kolejnym jeszcze większym SUVem, który mógłby zastąpić w ofercie luksusowa limuzynę Mulsanne. Przedstawiciele marki zdradzają, że producent szuka możliwości uzupełnienia luki po Mulsanne. Nie może to być auto sportowe, ponieważ marka takich nie produkuje. Oczywistym wyborem jest więc pojazd luksusowy.
Bentley Bentayga
Bentley Bentayga Bentley Bentayga
Bentley Bentayga

Obecnie klienci postrzegają za auta luksusowe SUVy, więc prawdopodobnie właśnie taką formę przyjmie następca Mulsanne. Na razie ciężko mówić o szczegółach. Jeżeli nowy SUV dostanie zielone światło to prawdopodobnie będzie celował w konkurencję z Rolls-Royce'm Cullianem. Przynajmniej musi być co najmniej równie luksusowy jeżeli ma godnie zastąpić Mulsanne. Z drugiej strony szkoda, że ekskluzywna limuzyna zostanie zastąpiona SUVem.
Bentley Bentayga
Bentley Bentayga
Bentley Bentayga

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bentley zastąpi limuzynę Mulsanne luksusowym SUVem

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Bentley zastąpi limuzynę Mulsanne luksusowym SUVem