Motoryzacja   »   Samochody   »   Citroen C5 Aircross Hybrid Concept - hybrydowy SUV w pierwszych materiałach

Samochody

rss

Citroen C5 Aircross Hybrid Concept - hybrydowy SUV w pierwszych materiałach

2018.09.18//  J. Kruczek
Citroen podczas zbliżającego się salonu samochodowego w Paryżu zaprezentuje swojego pierwszego SUVa z napędem PHEV. Model C5 Aircross Hybrid Concept został zaprezentowany w pierwszych materiałach.
Co ciekawe hybrydowy SUV na razie jest prezentowany jako koncept. Mimo to zdaje się być gotowy do produkcji. Od strony designerskiej jest to po prostu model C5 Aircross w nowym malowaniu zwracającym uwagę na ekologiczny charakter.
Citroen C5 Aircross Hybrid Concept
Citroen C5 Aircross Hybrid Concept Citroen C5 Aircross Hybrid
Citroen C5 Aircross Hybrid Concept

Producent postawił na hybrydę PHEV. Układ ma się cechować mocą 222 KM i zostanie sparowany z 8-biegową skrzynią automatyczną. Umieszczenie baterii w podłodze sprawiło, że nie zmniejszyła się przestrzeń we wnętrzu. Na samym prądzie auto pokona około 50 km. Baterie do pełna możemy naładować w czasie zaledwie dwóch godzin.

Citroen C5 Aircross Hybrid Concept
Citroen C5 Aircross Hybrid Concept ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku. Hybrydowy SUV ma być pierwszym efektem nowego planu. Ten zakłada wprowadzenie elektrycznych bądź hybrydowych wersji wszystkich modeli marki do 2025 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
BMW Vision M Next - prezentacja sportowego konceptuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Citroen C5 Aircross Hybrid Concept - hybrydowy SUV w pierwszych materiałach

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

  • Navitel zaprezentował odświeżoną wersję lusterka samochodowego z wbudowanym wideorejestratorem...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Citroen C5 Aircross Hybrid Concept - hybrydowy SUV w pierwszych materiałach