Motoryzacja   »   Samochody   »   Corvette Stingray Premiere Edition - wyjątkowa wersja na start nowego modelu

Samochody

rss

Corvette Stingray Premiere Edition - wyjątkowa wersja na start nowego modelu

2013.07.01//  J. Kruczek
Corvette Stingray już niedługo będzie dostępne w salonach, a miłośnicy marki odliczają dni i śledzą wszystkie informacje związane z nową zabawka z USA. Producent wie, jak budować napięcie i podkręcać atmosferę. Podczas imprezy National Corvette Museum Chevrolet zaprezentował  limitowaną edycję Corvette C7 Premiere Edition.
Corvette Stingray Premiere Edition
Corvette Stingray Premiere Edition Corvette Stingray Premiere Edition
Corvette Stingray Premiere Edition

Wyjątkowa edycja obejmie 500 egzemplarzy dostępnych w kolorze Laguna Blue Tintcoat. Wnętrze zaś zostanie utrzymany w tonacji Brownstone. Wiele elementów zostanie wykonanych z włókna węglowego, które uchroni się przed lakierowaniem. Nie zabraknie tabliczki z numerem modelu oraz stylizowanej płaszczki na felgach i masce auta. Wraz z samochodem klienci odbiorą unikatowy zestaw walizek wyprodukowanych przez firmę Thule.

Corvette Stingray Premiere Edition
Corvette Stingray Premiere Edition
Pozostałe wyposażenie Corvette Stingray Premiere Edition nie będzie odbiegało od normy. Oznacza to, że otrzymamy pakiet Z51, Magnetic Ride Control i oczywiście silnik LT1 V8 o mocy 450KM. Taki zestaw pozwoli nam na oddanie się szaleńczej zabawie na torach wyścigowych i autostradach. Miłośnicy amerykańskich supersamochodów powinni poważnie rozważyć zakup tej wyjątkowej edycji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Corvette Stingray Premiere Edition - wyjątkowa wersja na start nowego modelu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Corvette Stingray Premiere Edition - wyjątkowa wersja na start nowego modelu