Motoryzacja   »   Samochody   »   Dodge Charger R/T - nowe cacko zza oceanu na video

Samochody

rss

Dodge Charger R/T - nowe cacko zza oceanu na video

2010.11.20//  R. Bednarz
Nowy Dodge Charger był już prezentowany światu na zdjęciach, a teraz przyszła pora na video. Wersja R/T, czyli odmiana, w której pracuje kultowy silnik HEMI V8 budzi wiele emocji. Auto prezentuje się nadzwyczaj ciekawie i wyróżnia się na tle konkurencji.


Prezentowany potwór oferuje 370 KM i przyśpieszenie do setki poniżej 6 sekund, a wszystko to za cenę 30,995 dolarów. W tym przypadku napęd przenoszony jest na tylną oś, ale Dodge przygotował też Charger'a R/T z napędem na cztery koła. W takiej wersji przyjdzie klientom zapłacić 33,135 dolarów. 
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T

Dla oszczędnych osób, chcących tylko trochę zakosztować posiadania prawdziwego amerykana przeznacozna jest odmiana z nowym silnikiem V6 3.6 litra. W tym przypadku u dealera zostawicie kwotę 25,995 dolarów.

Nowy Dodge Charger zadebiutuje na rynku w grudniu i może być ciekawym prezentem pod choinkę. Oczywiście choinka musi być sporych rozmiarów – podobnie jak miłość do aut zza Wielkiej Wody.
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T

Chrysler obudził się jako ostatni z Wielkiej Trójki nękanej kryzysem motoryzacyjnym w Stanach Zjednoczonych. Powoli jednak odrabia dystans do konkurencji i prezentuje nowe lub odświeżone modele. Przypomnijmy, że przed nami premiera jednego z najważniejszych aut w gamie koncernu, nowego modelu 300C. Od jego sukcesu zależy bardzo wiele.
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: v10.pl

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Dodge Charger R/T - nowe cacko zza oceanu na video