Motoryzacja   »   Tuning   »   Dodge Viper ACR jeszcze bardziej szalony po wizycie w GeigerCars

Tuning

rss

Dodge Viper ACR jeszcze bardziej szalony po wizycie w GeigerCars

2016.08.26//  J. Kruczek
Dodge Viper ACR sam w sobie jest fascynującą maszyną do zabawy na torze. Rozbudowana aerodynamika połączona z potężnym silnikiem gwarantują skoki adrenaliny w czasie jazdy. Przyciągają też uwagę tunerów chcących jeszcze bardziej podrasować bestię.

GeigerCars zabrało się za ten model i zmieniło go w coś, co powinno być dozwolone po zdaniu specjalnych egzaminów. Silnik o pojemności 8,4 litra i mocy 645KM dzięki modyfikacjom układu wydechowego czy nowej mapie silnika produkuje teraz 765KM. A to już wchodzi na teren Ferrari F12tdf.
Dodge Viper ACR GeigerCars
Dodge Viper ACR GeigerCars Dodge Viper ACR
Dodge Viper ACR GeigerCars

W samochodzie jeszcze bardziej rozbudowano aerodynamikę. Dołożono lotki po bokach przedniego zderzaka, przód wisi niżej za sprawą masywnego splittera, a z tyłu o przepływ powietrza dba potężny dyfuzor. Tutaj warto podkreślić, że już w seryjnym Viperze ACR tylne skrzydło generuje siłę docisku o wartości 1 tony! Modyfikacje ładujące „Żmiję” prawdziwym jadem nie są tanie. Tuner za przedstawiony pakiet życzy sobie 46 tys. dolarów.
Dodge Viper ACR GeigerCars
Dodge Viper ACR GeigerCars
Dodge Viper ACR GeigerCars

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dodge Viper ACR jeszcze bardziej szalony po wizycie w GeigerCars

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Dodge Viper ACR jeszcze bardziej szalony po wizycie w GeigerCars