Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Ducati 959 Panigale - odpowiedź na nowe przepisy

Motocykle, skutery, quady

rss

Ducati 959 Panigale - odpowiedź na nowe przepisy

2015.10.04//  J. Kruczek
Prawdopodobnie podczas zbliżających się targów EICMA w Mediolanie, Ducati zaprezentuje nową, sportową maszynę, 959 Panigale. Producenci motocykli w ostatnim czasie coraz bardziej interesują się średnią klasa motocykli. Do tej pory w klasie maszyn sportowo-turystycznych trwała walka o pojemność, która rosła z roku na rok. Jeżeli chodzi o Ducati to włoski producent zmodernizował nawet 1199 Panigale do wersji 1299 Panigale.
899 Panigale
899 Panigale Ducati 899 Panigale
899 Panigale

Duża grupa motocyklistów bardzo ciepło przywitała model 899 Panigale. Ta bardzo ciekawa maszyna była tańsza i łatwiejsza w prowadzenia. Okazało się jednak, że nie zyskała takiej popularności, jak oczekiwał producent. Dlatego też przewiduje się, że model 959 Panigale zastąpi na rynku wersję 899 Panigale.
899 Panigale
899 Panigale Ducati 899 Panigale
899 Panigale

Niewykluczone też, że nowy motocykl będzie odpowiedzią na zmianę przepisów wchodzących od stycznia 2016 roku. Od tej daty wszystkie sprzedawane w Europie motocykle będą musiały spełnić normę emisji spalin Euro 4. Ten ruch prawny wymusi wiele zmian na rynku motocyklowym. Nie można zmniejszyć emisji spalin bez zmiany map zapłonu w silniku. Rekompensatą za niższą moc może być właśnie wzrost pojemności silnika. Zobaczymy jakie jeszcze ruchy producentów przyniesie nam styczeń.

899 Panigale
899 Panigale
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: ae


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ducati 959 Panigale - odpowiedź na nowe przepisy

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   Ducati 959 Panigale - odpowiedź na nowe przepisy