Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   E-Raw - Cafe Racer z napędem elektrycznym i drewnianym siedzeniem

Motocykle, skutery, quady

rss

E-Raw - Cafe Racer z napędem elektrycznym i drewnianym siedzeniem

2015.07.29//  J. Kruczek
Expemotion jest mało znaną francuską firmą, która zaskoczyła świat niezwykłym projektem. Rama ze stalowych rur jest swoistym egzoszkieletem mieszczącym na sobie akumulator i inne części silnika. Uwagę zwracają także proste, dopasowane rurki wahacza sprawiające złudzenie dłuższych. Wnoszą one do maszyny odrobinę drag-racingu.
E-Raw
E-Raw
E-Raw

Projektanci z Expemotion okazali si,ę prawdziwymi ekspertami w centralizacji masy. E-Raw można spokojnie określić, jako szczyt poręczności. Motocykl powinien sobie doskonale radzić zarówno w miejskiej dżungli, jak i na krętych górskich drogach. Projektanci uzupełnili konstrukcję widelcami upside-down. Na kierownicy znalazło się nawet miejsce na smartfona . Niestety zabrakło agresywnej lampy, która zwieńczyłaby dzieło.
E-Raw
E-Raw
E-Raw

Zdecydowanie najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest piękne siedzenie. Powstało ono z 80 warstw forniru z prawdziwego drewna. Laminowana konstrukcja budzi podziw, ale raczej nie będzie zbyt wygodne. Drugą wadą takiego rozwiązania jest użyty materiał. Drewno po dłuższej pracy może się wyrobić i zmęczyć, co doprowadzi do uszkodzeń. Wstawki z włókna węglowego i miękka wyściółka zaradziłaby na te problemy. Mimo to prezentowany motocykl jest prawdziwym dziełem sztuki.
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw
E-Raw

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: ae


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
E-Raw - Cafe Racer z napędem elektrycznym i drewnianym siedzeniem

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Motocykle, skutery, quady   »   E-Raw - Cafe Racer z napędem elektrycznym i drewnianym siedzeniem