Motoryzacja   »   Samochody   »   Egzamin na prawo jazdy zdany za... 950-tym razem!

Samochody

rss

Egzamin na prawo jazdy zdany za... 950-tym razem!

2010.04.01//  I. Rupa
Mieszkańcy Korei Południowej są pod wielkim wrażeniem. Ich rodaczka zdała testy na prawo jazdy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobiecie udało się tego dokonać za 950 razem.

„Co za wytrwałość!” – takie stwierdzenie można usłyszeć na ulicach, wśród ludzi rozmwiających na temat pani Cha, która wykazała się ogromną – w dosłownym tego słowa znaczeniu – wytrwałością.
Pani Cha Koreanka....
Pani Cha ...zdała egzamin teoretyczny...
Pani Cha ..za 950 razem

68 letnia kobieta nie zniechęciła się 949 nieudanymi próbami zdania egzaminu teoretycznego, wręcz przeciwnie, motywowało ją to do dalszej pracy. 950 raz okazał się tym szczęśliwym.

O pani Cha było już głośno dużo wcześniej, kiedy to oblała testy za 771 razem. Policjanci z koreańskiej drogówki złożyli pani Cha obietnicę, że gdy zda egzamin teoretyczny ufundują jej pamiątkową tablicę.
Pani Cha 68 letnia kobieta...
Pani Cha ...nie zraziła się...
Pani Cha ...i próbowała dalej

Test składa się z 40 pytań, a Koreanka w poprzednich podejściach dostawała tylko 30 - 50 punktów, co było powodem jej niepowodzenia.. Tym razem zdobyła 60, czyli tyle, ile wystarczy do zaliczenia części teoretycznej.

Po raz pierwszy, pani Cha podeszła do egzaminu w kwietniu 2005 roku. Od tego czasu próbowała zdać w każdy dzień roboczy. „Szacuję, że wydałam na wpisowe i transport jakieś 10 milionów wonów (5800 euro), więc nie mogłam się wycofać w połowie.” – przyznała kobieta podczas wywiadu dla gazet. Cóż, praktyka już zdana, teraz czas na teorię.
Pani Cha Na próby i dojazdy...
Pani Cha ...mieszkanka Korei wydała...
Pani Cha ...około 5800 euro

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Egzamin na prawo jazdy zdany za... 950-tym razem!

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Egzamin na prawo jazdy zdany za... 950-tym razem!