Motoryzacja   »   Tuning   »   Exy Monster X - potężny pickup od Carlex Design

Tuning

rss

Exy Monster X - potężny pickup od Carlex Design

2018.12.17//  J. Kruczek
Carlex Design powołał do życia specjalną dywizję Pickup Design. Ta zgodnie z nazwą zajmuje się tworzeniem spektakularnych pickupów. Przykładem tego podejścia jest imponujący Exy Monster X bazujący na Mercedesie X.
Exy Monster X robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim mamy tu sześć kół, co zwiastuje potwora Co ciekawe ten element jest najbardziej standardowy. Tuner zdecydował się na budowę całego nadwozia z włókna węglowego. Nowa karoseria nie tylko się wydłużyła, ale jest też znacznie szersza. Obok sporej muskulatury pojawiły się liczne wloty powietrza.
Exy Monster X
Exy Monster X Exy Monster X
Exy Monster X

Niezły efekt daje wnętrze paki, które pokryto żółtą farbą perfekcyjnie kontrastującą z karbonowym nadwoziem. Tym samym kolorem pokryto haki do holowania, zaciski hamulców czy dachową belkę oświetlenia LED. Co prawda nie pokazano wnętrza, ale na zdjęciach widzimy fotele w żółtej skórze. Możemy też być pewni, że Carlex Design w tym temacie nie zaniżył poziomu.
Exy Monster X
Exy Monster X
Exy Monster X

Interesujące jest to, że Exy Monster X nie jest autem terenowym. Tuner przedstawia pickupa, jako torowy samochód bezpieczeństwa. Stąd także wmontowane w belkę oświetleniową żółte oświetlenie ostrzegawcze. Nie zdradzono detali odnośnie napędu. Tuner zdradza jednak, że ten potwór trafi wkrótce na drogi.

Exy Monster X
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Exy Monster X - potężny pickup od Carlex Design

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Exy Monster X - potężny pickup od Carlex Design