Motoryzacja   »   Samochody   »   Fabryki Porsche opuszczają rocznie tylko dwa identyczne auta sportowe

Samochody

rss

Fabryki Porsche opuszczają rocznie tylko dwa identyczne auta sportowe

2019.07.16//  J. Kruczek
Porsche osiągnęło pułap produkcji 25 000 modeli 911 i 718. Przy tak dużej ilości samochodów mogłoby się wydawać, że na drodze często mogą się spotkać dwa identyczne egzemplarze. W rzeczywistości jest to naprawdę trudne.
Magazyn Autocar opublikował ciekawy wywiad z Christianem Friedlem odpowiadającym za zakłady produkcyjne marki. Jak zdradza przedstawiciel marki rocznie z fabryk wyjeżdżają maksymalnie dwa identyczne egzemplarze modelu 911 bądź 718. Tym samym prawie cała produkcja to różniące się od siebie pojazdy.
Porsche
Porsche Porsche
Porsche

Imponujący wynik jest efektem bardzo szerokich możliwości personalizacji jakie oferuje marka. Wystarczy wspomnieć, że producent oferuje aż 39 wersji modeli 911 i 719, a każda z nich może być dostosowana do potrzeb klienta. Niemal wszyscy klienci decydują się na personalizację zamawianych pojazdów i bardzo rzadko fabrykę opuszcza całkowicie standardowy model.
Porsche
Porsche
Porsche

Porsche nie zwalnia tempa i już niedługo ma wprowadzić kolejne opcje personalizacji. Marka chce doprowadzić do sytuacji, w której każdy egzemplarz z danego roku będzie inny.
Porsche
Porsche
Porsche

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fabryki Porsche opuszczają rocznie tylko dwa identyczne auta sportowe

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Fabryki Porsche opuszczają rocznie tylko dwa identyczne auta sportowe