Motoryzacja   »   Tuning   »   Ferrari 458 Spider - błękitny roadster od Project Kahn

Tuning

rss

Ferrari 458 Spider - błękitny roadster od Project Kahn

2013.05.14//  J. Kruczek
Tuningowanie samochodów Ferrari jest ciągle procederem dość kontrowersyjnym. Nie chodzi tu tylko o sam fakt zmian pojazdów legendarnej marki. Tunerzy często sięgają po Ferrari i zmieniają je tak, aby zmiany były niemal niewidoczne.

Podobnie zrobił Project Kahn, który wziął na warsztat Ferrari 458 Spider. Tuner zmienił wiele, ale w sposób mało wyróżniający się. Zdecydowanie największą i najbardziej widoczną zmianą jest efektowny błękitny lakier nadwozia. W takim kolorze nie powstają seryjne Ferrari, więc można powiedzieć, że tuner zmienił oblicze auta.
Ferrari 458 Spider Kahn
Ferrari 458 Spider Kahn Ferrari 458 Spider Kahn
Ferrari 458 Spider Kahn

Tuner jest dumny ze swojego pakietu, który obejmuje chromowaną listwę pod przednim grillem, zaciski hamulcowe polakierowane na czarno oraz zestaw kutych felg Monza. Szkoda, że poza lakierem i felgami nic nie rzuca się w oczy. Klienci mogą skorzystać na szczęście z obniżonego zawieszenia oraz modyfikacji wnętrza. Te trzymają poziom i zgodnie z dewizą firmy kokpit może wyglądać tak, jak sobie to wyśnił właściciel samochodu. Tuner jest w stanie wykonać praktycznie wszystko.
Ferrari 458 Spider Kahn
Ferrari 458 Spider Kahn Ferrari 458 Spider Kahn
Ferrari 458 Spider Kahn

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferrari 458 Spider - błękitny roadster od Project Kahn

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Ferrari 458 Spider - błękitny roadster od Project Kahn