Motoryzacja   »   Tuning   »   Ferrari F12 Berlinetta - RevoZport delikatnie poprawiło nadwozie

Tuning

rss

Ferrari F12 Berlinetta - RevoZport delikatnie poprawiło nadwozie

2013.05.11//  J. Kruczek
Ferrari F12 Berlinetta zdaje się być idealna i nie potrzebować żadnych zmian, a mimo to tunerzy bardzo chętnie starają się udowodnić, że jest inaczej. Dziś prezentujemy pakiet firmy RevoZport, która postanowiła dołożyć swoje trzy grosze, ale szczęśliwie nie zepsuła charakteru auta.

Tuner nie ruszył silnika supersamochodu. Seryjne 6,3-litrowe V12 dostarcza wystarczającą moc i osiągi. Zamiast napędu firma skupiła się na modyfikacjach nadwozia. Te przeprowadzono w bardzo zachowawczy sposób i nie zmiany nie naruszają oryginalnej linii nadwozia.
Ferrari F12 Berlinetta RevoZport
Ferrari F12 Berlinetta RevoZport Ferrari F12 Berlinetta RevoZport
Ferrari F12 Berlinetta RevoZport

W pakiecie znajdziemy przedni splitter, listwy progowe, niewielki tylny spojler i dyfuzor. Zmiany praktycznie nie rzucają się w oczy i laik nie zauważy żadnej różnicy. Jednak wszystkie elementy wykonano z włókna węglowego, tak więc koszt pakietu jest wysoki. Mimo to posiadacze Ferrari F12 nie zmartwią się wydatkiem 9500 dolarów.
Ferrari F12 Berlinetta RevoZport
Ferrari F12 Berlinetta RevoZport Ferrari F12 Berlinetta RevoZport
Ferrari F12 Berlinetta RevoZport

Włókno węglowe zostało też użyte do stworzenia osłon podwozia i silnika zakrywających m.in tytanowy układ wydechowy będący kolejną z propozycji RevoZport. Te elementy to koszt kolejnych 12 000 dolarów.  Zapewne znajdą się osoby chętne na zakup delikatnych, choć ciekawych modyfikacji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: automobilesrewiev


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferrari F12 Berlinetta - RevoZport delikatnie poprawiło nadwozie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Motoryzacja   »   Tuning   »   Ferrari F12 Berlinetta - RevoZport delikatnie poprawiło nadwozie