Motoryzacja   »   Samochody   »   Ferrari F8 Tributo daj pokaz możliwości na nowym nagraniu

Samochody

rss

Ferrari F8 Tributo daj pokaz możliwości na nowym nagraniu

2019.04.06//  J. Kruczek
Ferrari po prezentacji każdego nowego modelu zasypuje sieć nagraniami prezentującymi najważniejsze cechy swoich maszyn. Nie inaczej jest w przypadku nowego F8 Tributo. Producent niedawno pokazał klipy skupiające się na technicznych aspektach, a teraz zaprezentował materiał prezentujący bardziej dynamiczną stronę.
W najnowszym materiale możemy zobaczyć, jak Ferrari F8 Tributo zwija asfalt na publicznych drogach oraz na torze. Producent postanowił pokazać swoje nowe dziecko w ruchu i trzeba zaznaczyć, że jest co podziwiać. Oczywiście nagranie opatrzono kilkoma informacjami odnośnie osiągów. Największą radość sprawia jednak patrzenie, jak to cacko fruwa.
Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo

Przypomnijmy, że Ferrari F8 Tributo został wyposażony w odświeżony 3,9-litrowy silnik V8 z podwójnym doładowaniem. Silnik daje możliwość rozpędzenia auta do setki w czasie 2,9 s. Dzięki mocy 710 KM i momencie obrotowym 770 Nm nowe Ferrari pojedzie z prędkością 340 km/h. Co więcej maszyna może się katapultować do prędkości 200 km/h w czasie 7,8 s, czyli minimalnie wolniej od 488 Pista.
Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo
Ferrari F8 Tributo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferrari F8 Tributo daj pokaz możliwości na nowym nagraniu

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Ferrari F8 Tributo daj pokaz możliwości na nowym nagraniu