Motoryzacja   »   Samochody   »   Fiat rozbuduje rodzinę Tipo i stworzy następcę Punto

Samochody

rss

Fiat rozbuduje rodzinę Tipo i stworzy następcę Punto

2020.05.26//  J. Kruczek
Fiat od dłuższego czasu szuka pomysłu na siebie i o ile model 500 jest udaną konstrukcją to oparcie całej oferty na nim okazało się globalnie nie najlepszym rozwiązaniem. Za to kompaktowy Tipo szybko stał się sukcesem. Atrakcyjny design, dobre wyposażenie oraz rozsądna cena zaskarbiły modelowi wielu miłośników.
Brytyjski magazyn AutoExpress donosi, że Fiat planuje rozwój Tipo. Auto stanie się bazą dla całej rodziny. Obecnie trwają prace nad liftingiem, przy okazji którego zadebiutuje crossover na bazie Tipo. Auto ma się stać konkurencją dla Forda Focusa Active czy Kii Xceed. Kolejna generacja Tipo przyniesie jeszcze większy rozwój rodziny. Na bazie Tipo ma bowiem powstać nieco większy SUV.
Fiat Tipo
Fiat Tipo Fiat Tipo
Fiat Tipo

To nie koniec niespodzianek. Szef Fiata, Olivier Francois zdradził w wywiadzie dla wspomnianego magazynu, że firma pracuje nad następcą Punto. Zdaniem obecnego szefa marka musi być obecna w segmencie B. To jest miejsce gdzie Fiat zawsze był i potrzebuje takiego samochodu. Na razie za wcześnie, aby mówić o szczegółach projektu. Trzeba jednak przyznać, że powrót do tradycyjnej oferty oraz rozwój Tipo mogą przywrócić marce dawną pozycję.
Fiat Tipo
Fiat Tipo
Fiat Tipo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fiat rozbuduje rodzinę Tipo i stworzy następcę Punto

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Fiat rozbuduje rodzinę Tipo i stworzy następcę Punto