Motoryzacja   »   Samochody   »   Fisker Ocean nowe szczegóły ujawnione przy okazji targów CES

Samochody

rss

Fisker Ocean nowe szczegóły ujawnione przy okazji targów CES

2020.01.07//  J. Kruczek
Fisker Ocean był wielokrotnie zapowiadany, a teraz przy okazji targów CES w Las Vegas producent przedstawił nowe zdjęcia i zdradził kolejne szczegóły. Elektryczny SUV został na razie pokazany w Los Angeles, ale w najbliższych dniach ma być prezentowany na targach CES, więc wkrótce powinny wypłynąć kolejne informacje.
Na razie dowiedzieliśmy się, że Fisker Ocean ma oferować zasięg 482 km, a sprzedaż ruszy w 2021 roku. Cena podstawowego wariantu ma wystartować od pułapu 37 499 dolarów. Na razie nie ujawniono zbyt wielu detali odnośnie specyfikacji. Produkcyjny model ma posiadać na pokładzie zestaw baterii o pojemności 80 kWh. Zastosowany napęd pozwoli przyspieszać do setki w czasie poniżej 3 s, a klienci będą mogli wybrać wersję z napędem na tył bądź na wszystkie koła.
Fisker Ocean
Fisker Ocean Fisker Ocean
Fisker Ocean

Projektanci postawili na nowoczesny design, który może się podobać, ale nie jest specjalnie zaskakujący. Większość elementów zostało zdradzonych przy okazji poprzednich zajawek. We wnętrzu ma panować minimalizm przeplatany nowoczesnymi akcentami w postaci ekranów i świecących przycisków. Możliwe, że konkrety zostaną zdradzone podczas rozpoczynających się targów CES. Producent ma jeszcze sporo czasu do przygotowania ostatecznej specyfikacji. Sprzedaż wystartuje końcem 2021 roku.
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean
Fisker Ocean

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fisker Ocean nowe szczegóły ujawnione przy okazji targów CES

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Fisker Ocean nowe szczegóły ujawnione przy okazji targów CES