Motoryzacja   »   Samochody   »   Ford Fiesta ST-3 - sportowy model o podniesionym standardzie wyposażenia

Samochody

rss

Ford Fiesta ST-3 - sportowy model o podniesionym standardzie wyposażenia

2014.04.25//  J. Kruczek
Brytyjski oddział Forda lubi rozpieszczać swoich klientów i dlatego często oferuje specjalne wersje najpopularniejszych samochodów. Do salonów w Wielkiej Brytanii trafiła właśnie nowa wersja Fiesty ST. Model nosi nazwę ST-3 i na stałe wzbogaci ofertę. Mały hot hatch wyróżnia się wzbogaconym wyposażeniem i nowymi kolorami nadwozia.
Ford Fiesta ST-3
Ford Fiesta ST-3 Ford Fiesta ST-3
Ford Fiesta ST-3

W wyposażeniu małego sportowca nie zabraknie teraz klimatyzacji, systemu audio z cyfrowym radiem, systemu bezkluczykowego, czujnika zmierzchu i czujnika deszczu, fotochromatycznego lusterka wstecznego, czy świateł do jazdy dziennej. Jak widać producent zaserwował spory wzrost wyposażenia i komfortu w popularnym hot hatchu.
Ford Fiesta ST-3
Ford Fiesta ST-3 Ford Fiesta ST-3
Ford Fiesta ST-3

Ofertę kolorów wzbogaciły lakiery w barwie: Frozen White, Racing Red, Panther Black, Blue i Spirit Molten Orange. W ten sposób mały Ford będzie się jeszcze lepiej prezentował i oprócz sportowego stylu zyska nieco elegancji i stylu. Póki co Fiesta ST-3 będzie dostępna tylko na rynku brytyjskim. Niewykluczone, że z czasem inne oddziały marki sięgną po podobne rozwiązanie. A przynajmniej mamy taką nadzieję.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoops


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ford Fiesta ST-3 - sportowy model o podniesionym standardzie wyposażenia

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Ford Fiesta ST-3 - sportowy model o podniesionym standardzie wyposażenia