Motoryzacja   »   Samochody   »   Honda Civic Aero - pakiet tuningowy od producenta

Samochody

rss

Honda Civic Aero - pakiet tuningowy od producenta

2013.01.12//  J.Kruczek
Honda Civic w ostatnich latach ewoluowała w samochód, który można kochać bądź nienawidzić. Dziewiąta generacja rozwija design poprzednika, choć naszym zdaniem projektanci poszli w złą stronę i sprawili, ze ciekawy pomysł zmienił się w nudną bryłę. Rozwiązaniem może być tuningowy pakiet  Aero dostępny w salonach.
Honda Civic Aero
Honda Civic Aero Honda Civic Aero
Honda Civic Aero

Producent stworzył kompletny zestaw modyfikacji, który nieco uatrakcyjnia miejski kompakt. W skład modyfikacji wchodzą między innymi nowe zderzaki, z czarnymi dodatkami oraz nieoferowane dotychczas wzory felg w rozmiarach 17 i 18 cali. Dzięki temu auto uzyskało nieco bardziej sportowego charakteru, choć z rewolucją nie mamy do czynienia.
Honda Civic Aero
Honda Civic Honda Civic
Honda Civic

Aero ma być chwilowym uzupełnieniem oferty podczas braku sportowych odmian. Niestety W salonach nie ma obecnie odmiany Type-R, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Szkoda, że producent nie pokusił się o delikatne wzmocnienie jednostki napędowej. Civic nie należy do najszybszych obecnie modeli i to się jeszcze prędko nie zmieni. Cena pakietu nie jest jeszcze znana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Źródło: carscoop


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Honda Civic Aero - pakiet tuningowy od producenta

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Honda Civic Aero - pakiet tuningowy od producenta