Motoryzacja   »   Samochody   »   Honda Civic Type R - produkcyjna wersja w pełnej krasie

Samochody

rss

Honda Civic Type R - produkcyjna wersja w pełnej krasie

2017.03.09//  J. Kruczek
Honda w końcu zaprezentowała ostateczną produkcyjną wersję hot-hatcha Civic Type R na bazie dziesiątej generacji modelu. Auto zadebiutowało na salonie samochodowym w Genewie i szybko przyciągnęło uwagę swoim fenomenalnym wyglądem.

Stylistycznie mamy do czynienia z wyścigówką wyrwana prosto z torów przyszłości. Efektowny agresywny design wzbogacono dodatkowymi wlotami powietrza, poszerzonymi błotnikami i spojlerami. Z tyłu znajdziemy wielki dyfuzor i trzy potężne końcówki wydechu. Żaden konkurent nie prezentuje się tak agresywnie.
Honda Civic Type R
Honda Civic Type R Honda Civic Type R
Honda Civic Type R

Pod maską znajdziemy 2-litrowego, 4-cylindrowego potwora, który dzięki doładowaniu wyciska z siebie 316KM. Producent zapowiada lepsze osiągi i większą wydajność zawieszenia czy hamulców. Przy tym zadbano o tryb jazdy "comfort", który nie będzie nas chciał zabić podczas pokonywania zakrętów. Mimo sportowego charakteru we wnętrzu czeka na nas niezły zestaw audio, system multimedialny najnowszej generacji z 7-calowym ekranem i kilka przydatnych systemów bezpieczeństwa. Samochód ma się pojawić na drogach w 2018 roku.

Honda Civic Type R
Honda Civic Type R
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Honda Civic Type R - produkcyjna wersja w pełnej krasie

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Honda Civic Type R - produkcyjna wersja w pełnej krasie