Motoryzacja   »   Samochody   »   Honda NSX i Civic Type R ozłocone z okazji 50-lecia marki w Australii

Samochody

rss

Honda NSX i Civic Type R ozłocone z okazji 50-lecia marki w Australii

2019.02.03//  J. Kruczek
Honda w tym roku świętuje 50-lecie swojej obecności na rynku australijskim. Producent pierwszy raz pojawił się na tamtejszej ziemi w 1969 roku. Z tej okazji przygotowano bardzo interesującą linię maszyn.
Marka zdecydowała się ozłocić swoje produkty. W efekcie powstała kolekcja pokryta złotą folią, która obejmuje samochody, motocykle a nawet kosiarkę. W tym wypadku kolor nie jest jak najbardziej przypadkowy. W końcu 50-rocznicę określa się mianem złotej. Producent ze swoich samochodów wybrał do specjalnej serii najbardziej sportowe modele, czyli NSX oraz Civic Type R. Do tego doszły motocykle CBR100RR oraz CRF450L. Ozłocono również dziecięcy CFR50F i kosiarkę HRU19. W kolekcji pojawił się nawet generator EU22i.
Honda
Honda Honda
Honda

I musimy przyznać, że cała kolekcja prezentuje się z pewnością imponująco. Niestety osoby zainteresowane kupnem takiej edycji muszą się obejść smakiem. Kolekcja powstała jako produkt marketingowy i będzie służyła marce do promocji na różnych wydarzeniach. Szkoda, że nie wypuszczono specjalnej serii. Zawsze można się udać ze swoimi samochodami, motocyklami i kosiarkami do tunerów.
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda
Honda

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Honda NSX i Civic Type R ozłocone z okazji 50-lecia marki w Australii

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Honda NSX i Civic Type R ozłocone z okazji 50-lecia marki w Australii