Motoryzacja   »   Samochody   »   Hummer H1 z napędem elektrycznym dla Arnolda Schwarzeneggera

Samochody

rss

Hummer H1 z napędem elektrycznym dla Arnolda Schwarzeneggera

2017.09.25//  J. Kruczek
Arnold Schwarzenegger od dłuższego czasu angażuje się we wsparcie dla austriackiej firmy Kreisel Electric. W zeszłym roku aktor odebrał od firmy Mercedesa G z napędem elektrycznym. Teraz Arnold zaprezentował wraz z Kreiselem kolejną terenową legendę w elektrycznym wydaniu, jaką jest Hummer H1.
Hummer H1 został przerobiony przez inżynierów firmy w czasie dwóch miesięcy. Dla wielu fanów modelu jest to czysta profanacja, ale dzisiejsze czasy już nas przyzwyczaiły do braku poszanowania dla legend. Za zasilanie odpowiada zestaw baterii o pojemności 100 kWh. Akumulatory napędzają dwa silniki elektryczne, które przenoszą moc na wszystkie koła.
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger Arnold Schwarzenegger i elektryczny Hummer H1
Arnold Schwarzenegger

Zastosowane jednostki cechują się mocą 360 kW. Terenowy kolos waży 3300 kg i ma osiągać na jednym ładowaniu do 300 km. Maksymalna prędkość to 120 km/h. Kreisel Electric potwierdziło, że terenowe maszyny Arnolda nie będą pojazdami produkowanymi seryjnie. Maja one funkcję eksperymentów w pracach rozwojowych napędów elektrycznych. Równocześnie z prezentacją elektrycznego Hummera H1 firma otworzyła nowa placówkę produkującą baterie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Bentley Mulsanne W.O. Edition By Mulliner - prezentacja limuzynyWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hummer H1 z napędem elektrycznym dla Arnolda Schwarzeneggera

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limitowane edycje aut    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    Robert Kubica    SUV    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Godox zaprezentował nową lamę plenerową Wistro AD400 Pro. Urządzenie może się pochwalić liczbą...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Hummer H1 z napędem elektrycznym dla Arnolda Schwarzeneggera