Motoryzacja   »   Samochody   »   Hyundai i30 N - hot-hatch otrzyma skrzynię automatyczną

Samochody

rss

Hyundai i30 N - hot-hatch otrzyma skrzynię automatyczną

2018.03.28//  J. Kruczek
Hyundai i30 N jest kolejnym owocem ostatniej mody na kompaktowe hot-hatche. Koreański producent długo zwlekał z uruchomieniem swojej sportowej dywizji, ale gdy to zrobił to rzucił na rynek naprawdę dobre i emocjonujące auto. Sportowe wcielenie i30 wygląda po prostu rewelacyjnie i jeździ także bardzo dobrze.
W sprzedaży znajdują się dwie wersje modelu z napędem o mocy 250KM oraz 275KM. W obu wypadkach możemy wybrać jedynie 6-biegową skrzynię manualną. Dla motoryzacyjnych purystów jest to wybór idealny pozwalający naprawdę cieszyć się sportowa jazdą i będący odzwierciedleniem idei prostoty hot-hatchy. Producent zdecydował jednak, że do oferty dołączy dwusprzegłowy automat.
Hyundai i30N
Hyundai i30N Hyundai i30 N
Hyundai i30N

W 2019 roku na rynek trafi i30 N z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną o 7 przełożeniach. Taka oferta ma przyciągnąć szerszą grupę odbiorców. Nie brakuje bowiem osób wychowanych na skrzyniach automatycznych, dla których to rozwiązanie bardziej kojarzy się ze sportem. Z pewnością automat wpłynie pozytywnie na i tak bardzo dobrą sprzedaż. Możemy też liczyć na nieznaczną poprawę osiągów.

Hyundai i30N
Hyundai i30N
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototypWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hyundai i30 N - hot-hatch otrzyma skrzynię automatyczną

Podobne wiadomości

Facebook

4x4    Audi    BMW    Concept Car    Coupe    Crossover    Formuła 1    Hatchback    Kabriolet    Limuzyny    Mercedes    Porsche    Roadster    SUV    Samochody kompaktowe    Samochody luksusowe    Samochody sportowe    Supersamochody    Tuning    Volkswagen   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Motoryzacja   »   Samochody   »   Hyundai i30 N - hot-hatch otrzyma skrzynię automatyczną